Історія компанії
та нашого успіху

Компанія VAIT Agropartners здійснює продаж оригінальних запасних частин та комплектуючих до техніки торгових марок Deutz-Fahr та Kverneland

ПРО КОМПАНІЮ

VAIT Agroparthers – офіційний дилер всесвітньо відомих брендів, виробників сільськогосподарської техніки Deutz-Fahr та Kverneland в Україні.

В продуктовому портфелі компанії представлені трактори, комбайни, жниварки, передпосівна і ґрунтообробна техніка, міцні причіпні обприскувачі. На сьогодні компанія здатна запропонувати широкий вибір продукції й запасних частин, необхідних протягом усього сільськогосподарського року.

Центральний офіс корпорації VAIT (VA Intertrading Aktiengesellschaft) розташований в м. Лінц (Австрія), а сама компанія є багатопрофільною. Наприклад, металургійний комбінат корпорації проводить роботи від обробки руди й до виробництва кузовних деталей для таких заводів як Bentley і Mercedes.

В Україні VAIT Agropartners присутня вже понад 10 років в сегменті експорту зерна. І є на сьогодні одним з найбільших трейдерів. Ще один напрямок в Україні – Запорізький трансформаторний завод, власником якого є концерн. На ринку сільськогосподарської техніки України компанія почала працювати в повну силу з 2017 року, за перший рік нового напрямку, були відкриті 4 філії компанії в Київській, Полтавській, Вінницькій та Кіровоградській областях.

На сьогодні компанія VAIT Agroparthers активно укріплює свої позиції на ринку України, інвестує гроші в сервіс та навчання фахівців. Сервісні автомобілі VAIT мають одну з кращих комплектацій і здатні працювати досить довго не повертаючись на базу, а укомплектовані склади запасних частин – вчасно та оперативно реагувати на потреби клієнтів.

ОБСЛУГОВУВАННЯ

Ми здійснюємо високоякісне і оперативне сервісне обслуговування, постачання оригінальних запасних частин та продаж нової сільськогосподарської техніки.

ПОВНОЦІННІ ПРЕДСТАВНИЦТВА

На данний момент, наша компанія має повноцінні представництва в Києві, Вінниці, Броварах, Полтаві та Черкасах.

МОБІЛЬНА СЛУЖБА

Мобільна сервісна служба і постійна наявність запасних частин на складах, дозволяють нам здійснювати висококваліфіковане обслуговування техніки і в інших областях України.

Відео про компанію

VAIT Agropartners спільно з партнерами заклали демонстраційні ділянки кукурудзи й соняшнику.

Демо показ з партнером Corteva Agriscience (Pioneer®)

Наші представництва

ВИШНЕВЕ

08132, м.Вишневе, Київська обл., вул. Чорновола, 46 Г

ЧЕРКАСИ, КРОПИВНИЦЬКИЙ

м. Черкаси, проспект Хіміків 59

Телефон: +38 067 392 13 04
Email: didenko@vait.co.ua

БРОВАРИ, КИЇВ, ЧЕРНІГІВ

м. Бровари, вул. Броварської сотні д. 7

Телефон: +38 067 247 73 93
Email: palyanychko@vait.co.ua

ВІННИЦЯ, ЖИТОМИР

м. Вінниця, вул. Немирівське шосе 189 Г

Телефон: +38 067 513 68 96
Email: vasylchuk@vait.co.ua

ПОЛТАВА, ХАРКІВ

Телефон: +38 067 242 36 25
Email: pinchenko@vait.co.ua

СУМИ, РІВНЕ, ЛЬВІВ, ТЕРНОПІЛЬ, ХМЕЛЬНИЦЬК, ІВАНО-ФРАНКІВСЬК,
ВОЛИНЬ, ЧЕРНІВЦІ, ЗАКАРПАТТЯ

Телефон: +38 067 447 86 71
Email: info@vait.co.ua