Новости

VAIT Agroparthers реалізувала продаж трьох одиниць техніки на Агро 2019

На експозиції компанії пропонувалась до уваги користувачів безліч сільськогосподарських машин, серед яких: зернозбиральна техніка, а саме комбайн Deutz-Fahr 6205 TS, причіпний обприскувач Kverneland iXtrack A, два розкидачі мінеральних добрив Kverneland TL, CL, сівалка Kverneland Optima SX та універсальні і економічні трактори Deutz-Fahr різної номінальної потужності (від 36 к.с. до понад 330 к.с.)!

В період проведення виставки було організовано і проведено безліч презентацій та консультацій клієнтів, як постійних на предмет новинок компанії VAIT Agropartners, так і нових, майбутніх користувачів техніки Deutz-Fahr, Kverneland, Olimac й Dondi. Як результат було реалізовано три одиниці техніки: сівалка Kverneland Optima SX, трактор Deutz-Fahr 6205 G та комбайн Deutz-Fahr 6205 TS, отримано понад сотню запитів щодо комерційних пропозицій та оновлено базу наших клієнтів.

Нам безумовно дуже приємно отримувати хороші відгуки і успішні історії використання технологій і машин запропонованих в нашому асортименті офіційного дилера в Україні.

Тільки разом з Вами – ми впевнено крокуємо до сумісних перемог, удосконалюємось і будуємо сильний, інноваційно технічний і успішний аграрний сектор.
Дякуємо!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *