Новости

Компанія VAIT Agroparthers вперше представить на Агро 2019 близько 15 одиниць техніки!!

Kverneland Optima SX – до переваг даної моделі відносяться: високошвидкісний режим роботи до 18 км./год., великий обсяг бункера (для насіння і добрив), система ISOBUS і багато іншого.

Серед представлених моделей на стенді клієнтів очікують продуктивні, компактні, універсальні і економічні трактори Deutz-Fahr різної номінальної потужності (від 36 к.с. до понад 330 к.с.), розкидачі мінеральних добрив і обприскувачі Kverneland, комбінована зернова сівалка Kverneland U- drill зарекомендувала себе при посіві в складних агрокліматичних умовах і з великою кількістю рослинних залишків.

На експозиції також буде присутня зернозбиральна техніка, а саме комбайн Deutz-Fahr, модель 6205 TS з неперевершеною сівалкою Olimac Drago 2. Відмінною особливістю даної моделі комбайна є його компактні розміри, надійний двигун 210 к.с. виробництва Deutz, турбосепаратор, який оптимізує роботу машини зі збільшенням її продуктивності до 20%. Одна з кращих систем обмолоту в класі і легкість управління машиною через ССМ (автоконтроль) – точно не залишать Вас байдужими.

Для клієнтів, які підшукують хорошого помічника в полі для внесення добрив і захисту рослин ми запропонуємо відразу три машини: причіпний обприскувач Kverneland iXtrack A і два розкидачі мінеральних добрив Kverneland TL, CL.

Приходьте на стенд VAIT Agropartners!
Експозиція VAIT Agropartners знаходиться на центральному вході в виставку Агро 2019.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *