Одна з найбільших світових компаній із 140 -річною історією в сфері виробництва сільськогосподарської техніки, на сьогодні – Kverneland Group.  Асортимент устаткування, що випускається включає: широку лінійку ґрунтообробних та посівних агрегатів, збиральну і кормозаготівельну техніку, а також машини для догляду за посівами та внесення добрив.

Експорт техніки здійснюється в понад 60 країн світу через кваліфіковану дилерську мережу. В активах компанії знаходяться більше ніж 15 виробничих майданчиків, основні з яких розташовані в Норвегії, Німеччині, Голландії, Данії, Італії та Франції.

До досвіду виробника зараховано отримання безлічі патентів й винаходів, наприклад: випуск та розробка плугів з ресорним захистом чи з системою Packomat (метод завдяки якому орати й проводити передпосівну підготовку стало можливим за один прохід), виробництво першої в світі пневматичної сівалки, тощо – це все те, без чого сьогодні неможливо уявити галузь. До особливої гордості компанії можна віднести – технологію виробництва плугів, які визнані у всьому світі як найлегші і міцні. Починаючи з 1962 р до сьогодні понад 60 компаній – чемпіонів світу в оранці обрали плуг Kverneland для досягнення кращих результатів на професійних міжнародних змаганнях.

В даний час, концерн Kverneland Group – єдиний виробник причіпної техніки, який самостійно розробляє електроніку для своїх машин, більше 100 машин виготовляються із унікально розробленої і  загартованної сталі Kverneland. Спеціальна сталева термічна обробка (Kverneland Profitable Plowing) гарантує чудову продуктивність, довговічність й низькі експлуатаційні витрати продукції виробника.

Компанія постійно продовжує природний ріст, додаючи нові зали в виробництві, модернізуючи наявний модельний ряд для максимального задоволення потреб користувача. В свою чергу, рівень виробничих інструментів та процесів постійно підвищуються для забезпечення ефективності техніки та успіщності використання модельного ряду Kverneland. Кожна інвестиція Kverneland Group спрямована на збереження сильних позицій на світовому ринку.

Товари цього виробника