КредоБанк у партнерстві з компанією Vait Agropartners в Україні пропонує вигідну програму фінансування для придбання техніки брендів: Deutz-Fahr, Kverneland в Україні.

Переваги програми:

  • Перший внесок зі сторони клієнта від 0% за умови додаткової заставки
  • Гнучкий графік погашення з урахуванням сезонності Вашого бізнесу
  • Лояльний підхід до застави

Комісія за видачу 1% від суми кредиту.

Умови фінансування:

Довідка:

ПАТ “КРЕДОБАНК” – це банк з найбільшою польською інвестицією у банківську установу України. На сьогодні у структурі акціонерного капіталу ПАТ “КРЕДОБАНК” інвестиції стратегічного акціонера PKO Bank Polskі SA складають 99.6%. Іншими акціонерами є  близько 80 українських та іноземних юридичних осіб і понад 6000 фізичних осіб.ПАТ “КРЕДОБАНК” віднесений до групи “Банки іноземних банківських груп” за класифікацією Національного банку України. Регіональна мережа ПАТ “КРЕДОБАНК” нараховує 110 відділень й охоплює більшість областей України. Крім того, Банк активно розвиває свій картковий бізнес та встановив 281 власних банкоматів.

Клієнтами Банку є понад 43 тис. юридичних осіб та підприємців та  390 тис. фізичних осіб. Здійснюючи свою діяльність на території 22 областей України та м. Києва, КРЕДОБАНК в той же час залишається регіональним лідером на території Львівської області та Західної України.