Всего 12 товаров

Фильтры
Показать 12 24 36

Дискатор Kverneland Qualidisk Pro

Чтобы узнать цену на данную технику - заполните форму ниже!
Модель Qualidisc Pro призначена для неглибокої і глибокої культивації до 15 см. Модель відрізняється прекрасною продуктивністю при обробці великих обсягів рослинних залишків (солома, проміжні форми кормових культур, і т.п.) завдяки дискам діаметром 600 мм. Qualidisc Pro відрізняється хорошим проникненням, глибокою культивацією і чудовим розпушенням в поєднанні з високою продуктивністю, простим регулюванням і мінімальними витратами на обслуговування. Потужність і ефективність - ось що пропонує Qualidisc. Машина може працювати на високій швидкості від 18 до 20 км/год з постійною робочою глибиною, завдяки чому всюди створюється рівномірне посівне ложе.

Комбайн DEUTZ-FAHR C 6205 HTS / 6095 HTS

Чтобы узнать цену на данную технику - заполните форму ниже!
Комбайни від німецького виробника Deutz-Fahr, 60 серії відображають симбіоз нових технологій, еволюцію у сфері багаторічного досвіду та розробок обладнання для збору урожаю.

Комбінована зернова сівалка Kverneland U-drill

Чтобы узнать цену на данную технику - заполните форму ниже!
Ви хочете бути впевненим в ідеальному виконанні роботи: вирівнювання грунту, підготовка посівного ложа, зворотне ущільнення, точний посів і плавне каткування за один прохід? Універсальна посівна комбінація u-drill Kverneland поєднує в собі потужність, зручність регулювання та ідеальний висів. Конструкція нашої сівалки має мінімальний вагу і вимагає відносно невеликого тягового зусилля. Посівна комбінація U-drill, що забезпечує високу продуктивність і зручність для оператора, допомагає домогтися стабільних результатів - навіть на високих швидкостях.

Оборотний плуг Kverneland RN 100

Чтобы узнать цену на данную технику - заполните форму ниже!
Якісний обробіток ґрунту при мінімальних затратах енергії, часу та фінансів! Потужний напівнавісний оборотний плуг з опорно-транспортним колесом на рамі і ступінчастим механічним налаштуванням робочої ширини. Плуг Kverneland оснований на суцільній рамі, без зварювальних швів, яка пройшла індукційний термообробіток. Температура нагрівання дуже точно контролюється, завдяки чому міцності металу підвищуються майже в 3 рази. Даний унікальний процес забезпечує рамі додаткову міцність і гнучкість, що підвищує її надійність.

Причіпні обприскувачі Кverneland іXtrack A

Чтобы узнать цену на данную технику - заполните форму ниже!
Обприскувачі виробництва концерну KVERNELAND будуть вашими надійними і високопродуктивними помічниками в боротьбі з будь-якими видами шкідників і хвороб сільськогосподарських культур. Ці машини відповідають всім сучасним вимогам з охорони навколишнього середовища для обприскування сільськогосподарських культур. Всі обприскувачі комплектуються високотехнологічними системами регулювання. KVERNELAND виробляє цілий ряд моделей обприскувачів, призначених для різних умов і розмірів сільськогосподарського виробництва. У даній моделі можливі такі варіанти довжини штанги: 18; 20; 21; 24; 27; 28 або 30 м

Просапна сівалка Kverneland оptima TF Рrofi HD

Чтобы узнать цену на данную технику - заполните форму ниже!
Optima TF profi від Kverneland - це високоточна технологія посіву просапних культур. Добре відома причіпна сівалка Optima, отримала ряд оновлень і удосконалень в конструкції. З робочою шириною 6 м (5,6 м) і бункером для добрив на 2000 л сівалка пропонує унікальну комбінацію продуктивності і технологічності завдяки електроприводу висіваючих центрів e-drive II. Optima TFprofi добре зарекомендувала себе в агрегатуванні з тракторами невеликої потужності. Особливістю цієї машини є широка комплектація: важкі секції Optima HD або стандартні секції, електро- або механічний привід секцій, завантажувальний шнек та інше.

Розкидач мінеральних добрив Kverneland Exacta TL GEOSPREAD

Чтобы узнать цену на данную технику - заполните форму ниже!

Трактор Deutz Fahr AGROTRON 9340 TTV

Чтобы узнать цену на данную технику - заполните форму ниже!

Трактор DEUTZ-FAHR AGROFARM 115 G

Чтобы узнать цену на данную технику - заполните форму ниже!
Запорука максимальної вигоди за мінімальних витрат. Трактор, який здатен задовольнити найрізноманітніші потреби: він забезпечує продуктивність і універсальність при проведенні польових робіт, чудову маневреність на загальних сільськогосподарських роботах і швидкість при використанні в якості дорожнього транспортного засобу. Трактор поєднує компактні розміри  з  можливістю використання різноманітного високотехнологічного обладнання для забезпечення високого ступеня комфорту в будь-яких робочих умовах.

Трактор DEUTZ-FAHR AGROPLUS 320 S

Щоб дізнатись ціну на дану техніку - заповніть форму нижче!
Багато років Deutz-Fahr є одним з передових європейських постачальників спеціальної тракторної техніки. Блискучий приклад напрацьованих протягом десятиліть цінних ноу-хау — це розробка серії моделей Agroplus, що випускаються в трьох версіях (V / S / F), з витонченим дизайном, легких і універсальних, щоб задовольнити належним чином всім вимогам, що пред'являються умовами сільськогосподарською діяльністю на виноградниках і в фруктових садах. Agroplus V - це найкомпактніший, низька і вузька модель (1,16 м), яка здатна досягти будь-яких просторів; Agroplus F - це сама «широка» модель (1,43 м), здатна запропонувати максимальне охоплення при зменшених розмірах; нарешті, Agroplus S - це сама універсальна модель (шириною 1,26 м), що володіє блискучими високотехнологічними характеристиками.

Трактор DEUTZ-FAHR AGROTRON X 720

Чтобы узнать цену на данную технику - заполните форму ниже!
Трактор виділяється серед інших своєю універсальною складовою щодо маневрового ходу і швидкісного діапазону в роботі, з чудовою адаптаційною можливістю щодо необхідних умов роботи. Agrotron X 720 розроблений з врахуванням самих передових технологій в категорії тракторів понад 270 к.с.: двигун Deutz Common Rail, радар швидкості, коробка передач з APS і з трьома незалежними контурами гідравлічної системи. Вирізняється своїм компактними розмірами й надійною конструкцією, що перетворює його в прекрасний синтез дизайну і функціональності. Серед переваг машини, дивовижна простота в використанні, які роблять Agrotron X 720 одним з передових тракторів в господарстві.

Трактор Deutz-Fahr_3035E

Чтобы узнать цену на данную технику - заполните форму ниже!
Поєднує в собі три прості категорії: управління, дизайнерське рішення, і просте обслуговування. Модель DEUTZ-FAHR 3035E відноситься до серії 3E - це універсальний ряд тракторів з ідеальними розмірами та вагою для широкого спектра сільськогосподарських застосувань: від тваринницьких ферм і завдань у відкритому полі до роботи зі спеціалізованими культурами (овочеві ферми, фруктові сади та виноградники) і технічне обслуговування парку. Ці компактні, маневрені машини ідеально підходять для роботи в умовах обмеженого простору. Простора водійська зона, створена для чудового комфорту при виконанні повсякденних завдань або тривалих робочих годин.