Італійська компанія Dondi – розпочала свою роботу в 1850 році в маленькому містечку Мірандола (на півночі країни) під назвою Pietro Dondi & Figli S.p.A. У 1991 основний виробничий підрозділ компанії переїхав до міста Бастія Умбра (Перуджа) в центральній частині Італії, і в зв’язку з чим змінилася і назва на Dondi S.p.A.

DONDI – це компанія, що володіє широким досвідом в секторі виробництва сільськогосподарських машин і на сьогодні експортує свою продукцію в більш ніж 70 країн світу.

Маючи великий досвід в секторі виробництва обладнання для обробки ґрунту, виготовляє навісні та причіпні глибокорозпушувачі, комбіновані культиватори для мінімальної обробки, потрібні на сьогоднішній день на всіх світових ринках, так як дані агрегати здатні  значно скоротити вартість й час обробки.

Фермери України та багатьох інших країн, таких як Північна й Південна Америка, Мексика, Куба, Канада та багато ін. постійно переконуються, що техніка даного виробника прийнятна за ціною, дуже проста й надійна в експлуатації.

Продукція DONDI високого рівня та відповідає всім європейським стандартам, філософія компанії завжди спрямована на поліпшення, розширення асортименту й якості своїх продуктів, підвищення ефективності обслуговування й точного дотримання термінів відправки запчастин і матеріалів, схильних до зносу, в будь-яку точку світу.

Товари цього виробника