Історія компанії розпочалась з 1977 р. в Німеччині як виробника сільськогосподарської техніки під маркою (KHD), випущених під брендами: «Deutz» та «Fahr», поєднала в собі сільськогосподарську лінію корпорації Klöckner-Humboldt-Deutz AG. Що від 1995 р. був у володінні італійського концерну SAME DEUTZ-FAHR фінально змінившому у 2015 році свою назву на SDF.

DEUTZ-FAHR – це основний бренд концерну, відомий на Українському ринку, як сільгоспвиробник сучасної та надійної техніки. Компанія постійно удосконалюється й розробляє нові технології, що полегшують роботу користувачів і максимізують продуктивну потужність готової продукції орієнтованої під кожен ринок та напрямок окремо.  DEUTZ-FAHR постійно досягає поставлених цілей маючи у своєму асортименті широкий вибір тракторів та комбайнів. На сьогодні, понад 1 000 000 машин виробництва DF випущено й успішно експлуатується в господарствах по всьому світу.

Група SDF у 2017 році завершила будівництво нового заводу по виробництву тракторів в м. Лауінген (Німеччина) та центру обслуговування клієнтів DEUTZ-FAHR ARENA. Сучасний центр відвідання та навчання, розмістився на площі 3800 квадратних метрів, безпосередньо перед новим заводом. Відтоді щороку комплекс має можливість приймати понад 10 000 відвідувачів та організовувати не менше 3 000 тренінгів для дилерів на рік. Відвідувачі можуть дізнатися все про будь яку марку та про бренд, особисто протестувавши трактори на спеціально підготовленому полігоні та максимально результативно провести час.

DEUTZ-FAHR неодноразово перемагає у різного роду номінаціях: так у 2015р.- трактор 9340 TTV DEUTZ-FAHR нагороджений золотою відзнакою “За дизайн”. У свою чергу на міжнародній арені, а саме, експозиції Agritechnica 2015 – 6 серія тракторів отримала титул “Machine of the Year 2016” в категорії “Tractor upper middle class”. Окремо срібною медаллю нагороджено DEUTZ-FAHR за систему Driver Extended Eyes (сист. камер, забезпечуючих високий рівень безпеки) в номінації «Інноваційні технології» тощо та прагне дійти до абсолютно ефективного поєднання: інновацій, якості, комфорту, безпеки та дизайну.

Товари цього виробника