Більше 60-и років власники з родини (Olimac) Carboni поставляють жниварки для збирання врожаю кукурудзи, завдяки чому компанія має можливість концентрувати свої дослідження на створені нових технологій.

Olimac це перш за все новітні технології та висока якість продукції, що реалізовується завдяки повному циклу виробництва. Кожен компонент та деталь жниварки на 97% – планується, конструюється, виготовляється й збирається на високотехнологічному автоматизованому промисловому комплексі в Італії. Дана концентрація виробництва надає можливість максимально контролювати чистоту та точність дій необхідних для фінального продукту компанії, допомагає бути максимально клієнт-орієнтованими й від сезону до сезону модернізувати та покращувати товар для кожного із ринків окремо.

Комплектуючі жниварок Olimac, що поставляються клієнту, відрізняються від стандартних й налаштовані з урахуванням особливостей Українського ринку відповідаючи вибору конкретного клієнта. Кукурудзяні жниварки Olimac сумісні з усіма марками й типами комбайнів, навіть зі спеціальними пристроями. Оскільки Olimac виготовляє жниварки не під замовлення, товар завжди є в наявності й терміни поставки продукції короткі.

Вибору кукурудзяних жниварок Olimac сприяють окрім технічних переваг, привабливе співвідношення ціна-якість.

Товари цього виробника