Одна з найбільших світових компаній із 140 -річною історією в сфері виробництва сільськогосподарської техніки, на сьогодні – Kverneland Group.  Асортимент устаткування, що випускається включає: широку лінійку ґрунтообробних та посівних агрегатів, збиральну і кормозаготівельну техніку, а також машини для догляду за посівами та внесення добрив.

Експорт техніки здійснюється в понад 60 країн світу через кваліфіковану дилерську мережу. В активах компанії знаходяться більше ніж 15 виробничих майданчиків, основні з яких розташовані в Норвегії, Німеччині, Голландії, Данії, Італії та Франції.

До досвіду виробника зараховано отримання безлічі патентів й винаходів, наприклад: випуск та розробка плугів з ресорним захистом чи з системою Packomat (метод завдяки якому орати й проводити передпосівну підготовку стало можливим за один прохід), виробництво першої в світі пневматичної сівалки, тощо – це все те, без чого сьогодні неможливо уявити галузь. До особливої гордості компанії можна віднести – технологію виробництва плугів, які визнані у всьому світі як найлегші і міцні. Починаючи з 1962 р до сьогодні понад 60 компаній – чемпіонів світу в оранці обрали плуг Kverneland для досягнення кращих результатів на професійних міжнародних змаганнях.

В даний час, концерн Kverneland Group – єдиний виробник причіпної техніки, який самостійно розробляє електроніку для своїх машин, більше 100 машин виготовляються із унікально розробленої і  загартованної сталі Kverneland. Спеціальна сталева термічна обробка (Kverneland Profitable Plowing) гарантує чудову продуктивність, довговічність й низькі експлуатаційні витрати продукції виробника.

Компанія постійно продовжує природний ріст, додаючи нові зали в виробництві, модернізуючи наявний модельний ряд для максимального задоволення потреб користувача. В свою чергу, рівень виробничих інструментів та процесів постійно підвищуються для забезпечення ефективності техніки та успіщності використання модельного ряду Kverneland. Кожна інвестиція Kverneland Group спрямована на збереження сильних позицій на світовому ринку.

Товари цього виробника

Close

Причіпні обприскувачі Кverneland іXtrack A

Щоб дізнатись ціну на дану техніку - заповніть форму нижче!
Обприскувачі виробництва концерну KVERNELAND будуть вашими надійними і високопродуктивними помічниками в боротьбі з будь-якими видами шкідників і хвороб сільськогосподарських культур. Ці машини відповідають всім сучасним вимогам з охорони навколишнього середовища для обприскування сільськогосподарських культур. Всі обприскувачі комплектуються високотехнологічними системами регулювання. KVERNELAND виробляє цілий ряд моделей обприскувачів, призначених для різних умов і розмірів сільськогосподарського виробництва. У даній моделі можливі такі варіанти довжини штанги: 18; 20; 21; 24; 27; 28 або 30 м
Close

Просапна сівалка Kverneland оptima TF Рrofi HD

Щоб дізнатись ціну на дану техніку - заповніть форму нижче!
Optima TF profi від Kverneland - це високоточна технологія посіву просапних культур. Добре відома причіпна сівалка Optima, отримала ряд оновлень і удоско-налень в конструкції. З робочою шириною 6 м (5,6 м) і бункером для добрив на 2000 л сівалка пропонує унікальну комбінацію продуктивності і технологічності завдяки електроприводу висіваючих центрів e-drive II. Optima TFprofi добре зарекомендувала себе в агрегатуванні з тракторами невеликої потужності. Особливістю цієї машини є широка комплектація: важкі секції Optima HD або стандартні секції, електро- або механічний привід секцій, завантажувальний шнек та інше.
Close

Просапна сівалка Kverneland оptima TF Мaxi HD

Щоб дізнатись ціну на дану техніку - заповніть форму нижче!
Close

Комбінована зернова сівалка Kverneland U-drill

Щоб дізнатись ціну на дану техніку - заповніть форму нижче!
Ви хочете бути впевненим в ідеальному виконанні роботи: вирівнювання ґрунту, підготовка посівного ложа, зворотне ущільнення, точний посів і плавне коткування за один прохід? Універсальна посівна комбінація u-drill Kverneland поєднує в собі потужність, зручність регулювання та ідеальний висів. Конструкція нашої сівалки має мінімальний вагу і вимагає відносно невеликого тягового зусилля. Посівна комбінація U-drill, що забезпечує високу продуктивність і зручність для оператора, допомагає домогтися стабільних результатів - навіть на високих швидкостях.
Close

Розкидач мінеральних добрив Kverneland Exacta TL GEOSPREAD

Щоб дізнатись ціну на дану техніку - заповніть форму нижче!
Close

Оборотний плуг Kverneland RN 100

Щоб дізнатись ціну на дану техніку - заповніть форму нижче!
Якісний обробіток грунту при мінімальних затратах енергії, часу та фінансів! Потужний напівнавісний оборотний плуг з опорно-транспортним колесом на рамі і ступінчастим механічним налаштуванням робочої ширини. Плуг Kverneland оснований на суцільній рамі, без зварювальних швів, яка пройшла індукційний термообробіток. Температура нагрівання дуже точно контролюється, завдяки чому міцності металу підвищуються майже в 3 рази. Даний унікальний процес забезпечує рамі додаткову міцність і гнучкість, що підвищує її надійність.
Close

Розкидач мінеральних добрив Kverneland Exacta CL

Щоб дізнатись ціну на дану техніку - заповніть форму нижче!
Close

Розкидач мінеральних добрив Kverneland Exacta CL

Чтобы узнать цену на данную технику - заполните форму ниже!
Close

Просапна сівалка Kverneland Monopill SE

Щоб дізнатись ціну на дану техніку - заповніть форму нижче!
Сівалки Monopill з механічним приводом сконструйовані для професійного сівби насіння буряка, ріпаку та цикорію. Завдяки спеціальній конструкції висівного центру окружна швидкість диска дорівнює поступальній швидкості сівалки, завдяки чому запобігається «прокатування» драже в борозні. Висіваючі секції Monopill мають паралелограмне навішення на рамі, що гарантує точну витримку глибини висіву. Модельний ряд рам включає жорсткі рами шириною: 3, 6, 9 і 12 метрів, а також гідравлічно складаються рами шириною 6 і 9 метрів - для більш швидкого і зручного складання в транспортне положення. Всі моделі жорстких рам Monopill з обладнанням для поздовжньої транспортування мають транспортну ширину менше 3м.
Close

Культиватор KVERNELAND СТС

Щоб дізнатись ціну на дану техніку - заповніть форму нижче!
Культиватор Kverneland CТС впорається із завданнями, що виконуються при сучасній підготовці ґрунту, є багатофункціональним знаряддям. При чому, користувачу перш за все необхідно задовольнити свої специфічні потреби, обумовлені місцем розташування та практикою ведення сільського господарства. Завдяки універсальності, яка забезпечується різними комбінаціями знарядь, CTC можна налаштувати відповідно до ваших індивідуальних потреб.