VAIT Agropartners – це, перш за все, люди якими ми пишаємось!

Саме від професіоналізму, згуртованості і цілеспрямованості команди залежить успішність бізнесу.

Тому, компанія VAIT Agropartners втілює в життя проекти спрямовані на розвиток і навчання персоналу, формування кадрового резерву з найбільш талановитих співробітників і побудова прозорої системи мотивації та кар’єрного зростання.

Ми забезпечуємо нашим співробітникам гідну винагороду праці, прозору і зрозумілу схему премій.

Ми зацікавлені в наших людях та прагнемо створити всі умови і можливості для особистого розвитку, професійного і кар’єрного зростання.

З огляду на широку географію компанії, наші співробітники мають можливість розвиватися не тільки всередині свого регіону, а й при бажанні, розраховувати на розвиток і переїзд в інші міста.

НАВЧАННЯ І РОЗВИТОК

Ми дбаємо про розвиток та кар’єрне зростання наших співробітників. Для подальшого підвищення професіоналізму наших колег і розвитку необхідних їм навичок та компетенцій, розроблені програми навчання співробітників на заводах-виробниках в Німеччині, Італії, Чехії і наших чудових партнерів, які проводять постійні тренінги та семінари, в т.ч. на базі нашого центрального офісу.

Співробітники VAIT Agropartners отримують не тільки широкі перспективи кар’єрного розвитку, а й неоціненний досвід роботи в престижній міжнародній компанії.