Історія компанії розпочалась з 1977 р. в Німеччині як виробника сільськогосподарської техніки під маркою (KHD), випущених під брендами: «Deutz» та «Fahr», поєднала в собі сільськогосподарську лінію корпорації Klöckner-Humboldt-Deutz AG. Що від 1995 р. був у володінні італійського концерну SAME DEUTZ-FAHR фінально змінившому у 2015 році свою назву на SDF.

DEUTZ-FAHR – це основний бренд концерну, відомий на Українському ринку, як сільгоспвиробник сучасної та надійної техніки. Компанія постійно удосконалюється й розробляє нові технології, що полегшують роботу користувачів і максимізують продуктивну потужність готової продукції орієнтованої під кожен ринок та напрямок окремо.  DEUTZ-FAHR постійно досягає поставлених цілей маючи у своєму асортименті широкий вибір тракторів та комбайнів. На сьогодні, понад 1 000 000 машин виробництва DF випущено й успішно експлуатується в господарствах по всьому світу.

Група SDF у 2017 році завершила будівництво нового заводу по виробництву тракторів в м. Лауінген (Німеччина) та центру обслуговування клієнтів DEUTZ-FAHR ARENA. Сучасний центр відвідання та навчання, розмістився на площі 3800 квадратних метрів, безпосередньо перед новим заводом. Відтоді щороку комплекс має можливість приймати понад 10 000 відвідувачів та організовувати не менше 3 000 тренінгів для дилерів на рік. Відвідувачі можуть дізнатися все про будь яку марку та про бренд, особисто протестувавши трактори на спеціально підготовленому полігоні та максимально результативно провести час.

DEUTZ-FAHR неодноразово перемагає у різного роду номінаціях: так у 2015р.- трактор 9340 TTV DEUTZ-FAHR нагороджений золотою відзнакою “За дизайн”. У свою чергу на міжнародній арені, а саме, експозиції Agritechnica 2015 – 6 серія тракторів отримала титул “Machine of the Year 2016” в категорії “Tractor upper middle class”. Окремо срібною медаллю нагороджено DEUTZ-FAHR за систему Driver Extended Eyes (сист. камер, забезпечуючих високий рівень безпеки) в номінації «Інноваційні технології» тощо та прагне дійти до абсолютно ефективного поєднання: інновацій, якості, комфорту, безпеки та дизайну.

Товари цього виробника

Close

Трактор DEUTZ-FAHR AGROFARM 115 G

Щоб дізнатись ціну на дану техніку - заповніть форму нижче!
Запорука максимальної вигоди за мінімальних витрат. Трактор, який здатен задовольнити найрізноманітніші потреби: він забезпечує продуктивність і універсальність при проведенні польових робіт, чудову маневреність на загальних сільськогосподарських роботах і швидкість при використанні в якості дорожнього транспортного засобу. Трактор поєднує компактні розміри  з  можливістю використання різноманітного високотехнологічного обладнання для забезпечення високого ступеня комфорту в будь-яких робочих умовах.
Close

Трактор DEUTZ-FAHR AGROTRON X 720

Щоб дізнатись ціну на дану техніку - заповніть форму нижче!
Трактор виділяється серед інших своєю універсальною складовою щодо маневрового ходу і швидкісного діапазону в роботі, з чудовою адаптаційною можливістю щодо необхідних умов роботи. Agrotron X 720 розроблений з врахуванням самих передових технологій в категорії тракторів понад 270 к.с.: двигун Deutz Common Rail, радар швидкості, коробка передач з APS і з трьома незалежними контурами гідравлічної системи. Вирізняється своїм компактними розмірами й надійною конструкцією, що перетворює його в прекрасний синтез дизайну і функціональності. Серед переваг машини, дивовижна простота в використанні, які роблять Agrotron X 720 одним з передових тракторів в господарстві.
Close

Комбайн DEUTZ-FAHR C 6205 HTS / 6095 HTS

Щоб дізнатись ціну на дану техніку - заповніть форму нижче!
Комбайни від німецького виробника Deutz-Fahr, 60 серії відображають симбіоз нових технологій, еволюцію у сфері багаторічного досвіду та розробок обладнання для збору урожаю.
Close

Трактор Deutz-Fahr_3035E

Щоб дізнатись ціну на дану техніку - заповніть форму нижче!
Поєднує в собі три прості категорії: управління, дизайнерське рішення, і просте обслуговування. Модель DEUTZ-FAHR 3035E відноситься до серії 3E - це універсальний ряд тракторів з ідеальними розмірами та вагою для широкого спектра сільськогосподарських застосувань: від тваринницьких ферм і завдань у відкритому полі до роботи зі спеціалізованими культурами (овочеві ферми, фруктові сади та виноградники) і технічне обслуговування парку. Ці компактні, маневрені машини ідеально підходять для роботи в умовах обмеженого простору. Простора водійська зона, створена для чудового комфорту при виконанні повсякденних завдань або тривалих робочих годин.
Close

Трактор Deutz Fahr AGROTRON 9340 TTV

Щоб дізнатись ціну на дану техніку - заповніть форму нижче!